ZAPROSZENIE

Uprzejmie zapraszam Państwa na bezpłatne szkolenia, które odbędzie się w dniu 13 kwietnia o tematyce „Moje finanse i transakcje w sieci” od godziny 8:00 w budynku Szkoły Podstawowej w Rydzewie.

Jednocześnie zapraszam wszystkich chętnych na zapisy do kolejnego szkolenia pod nazwą „Tworzę własną stronę internetową” w dniach 27 kwietnia i 11 maja w Zespole Placówek Oświatowych w Miłkach, budynek gimnazjum.

            Szkolenie „Tworzę własną stronę internetową” przeznaczony jest dla osób, które chciałyby mieć swoje miejsce w sieci w postaci własnej strony internetowej lub bloga. Uczestnicy po zakończeniu szkolenia nabędą podstawowe umiejętności pozwalające im stworzyć takie miejsce, zarządzać nim, opracowywać i dodawać do niego treści (słowne, graficzne, muzyczne, filmowe), z uwzględnieniem ich ochrony na gruncie prawa autorskiego, monitorować, wykorzystując mechanizmy analityki internetowej, rozpowszechniać oraz zrozumieć, jakie sprawy formalne trzeba załatwić. Ponadto nauczą się, jak korzystać z podstawowych usług e-administracji
z wykorzystaniem konta w ePUAP i profilu zaufanego

          Formularz Zgłoszeniowy do projektu znajdą Państwo na stronie internetowej gminy Miłki www.gminamilki.pl, w Urzędzie Gminy Miłki jak również w Szkołach Podstawowych w  naszej Gminie.

Zapraszam
Barbara Mazurczyk
Wójt Gminy Miłki

Załączniki

Dodaj do zakładek Link.