PODMIOTY PROWADZĄCE DZIALALNOŚĆ W ZAKRESIE OPRÓZNIANIA ZBIORNIKÓW BEZODPŁYWOWYCH I TRANSPORCIE NIECZYSTOŚCI CIEKŁYCH Z TERENU GMINY MIŁKI

PODMIOTY PROWADZĄCE DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE  OPRÓŻNIANIA ZBIORNIKÓW BEZODPŁYWOWYCH I TRANSPORCIE  NIECZYSTOŚCI CIEKŁYCH  Z TERENU GMINY MIŁKI

Lp

Nazwa przedsiębiorstwa

Adres siedziby

Przedsiębiorstwo Usług Komunalno- Rolnych Sp. z o.o.

ul. Lipowa 23, 11-513 Miłki

Zakład Usługowy Roboty Ogólnobudowlane i Tereny

Zielone

ul. Suwalska 21, 11-500 Giżycko

WC Serwis Sp z o.o. Spółka Komandytowa

ul. Szybowa 2, 41-808 Zabrze

KOMA Sp. z o.o.

Spółka Komandytowa

ul. Sikorskiego 19c, 19-300 Ełk

OTWARCIE BIOLOGICZNEJ OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW W MIEJSCOWOŚCI KONOPKI NOWE

W przepiękne sobotnie popołudnie (27 sierpnia 2016), w obecności zaproszonych gości odbyło się uroczyste otwarcie Biologicznej Oczyszczalni Ścieków w Konopkach Nowych. W niezwykle przyjaznej, wręcz upalnej atmosferze nastąpiło przecięcie wstęgi, goście i mieszkańcy mogli obejrzeć oczyszczalnię i zapoznać się z zastosowaną technologią. Dzieci przygotowały na tę okoliczność specjalny występ oraz piosenkę o oczyszczalni, zebrały zasłużony aplauz. Po części oficjalnej odbył się festyn dla dzieci a następnie dla „starszej młodzieży”. Przy okazji goście mogli zwiedzić Spółdzielnię Socjalną.

SERIAL „MISJA NATURA” W CAŁOŚCI DOSTĘPNY NA STRONIE INTERNETOWEJ

Jeśli pragniesz poznać atrakcyjne przyrodniczo miejsca, jesteś ciekawy jakie szanse i możliwości niesie ze sobą program Natura 2000, to koniecznie musisz obejrzeć serial "Misja Natura"!
 Serial Misja Natura to cykl 12-stu odcinków realizowanych w konwencji filmów podróżniczo-ekspedycyjnych, którego bohaterowie tropią i odkrywają tajemnice przyrody. Serial ukazuje piękno i różnorodność rodzimej przyrody oraz pokazuje, w jaki sposób mieszkańcy obszarów Natura 2000 mogą korzystać z możliwości, którą daje sieć Natura 2000.