KONKURS OFERT DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

Zarząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego ogłosił otwarty konkurs ofert dla organizacji pozarządowych i innych uprawnionych podmiotów na realizację zadań Samorządu Województwa w roku 2017 w następujących zakresach (więcej…)

SEMINARIUM DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

Wójt Gminy Miłki zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz mieszkańców gminy na seminarium dotyczące zasad prowadzenia finansów w organizacji pozarządowej.
Seminarium odbędzie się w sali USC Urzędu Gminy Miłki dnia 29 listopada 2016 r. (wtorek) o godz. 15.30.
W załączeniu program seminarium.

BEZPŁATNE STRONY INTERNETOWE. BEZPŁATNE SZKOLENIE

Centrum Organizacji Pozarządowych Giżycko działające przy Fundacji Cultura CiviCa oferuje możliwość bezpłatnego założenia własnej strony internetowej i jej niezależnej administracji na portalu internetowym , który powstał z myślą o organizacjach pozarządowych i grupach nieformalnych działających w trzecim sektorze. Posiadanie własnej strony internetowej przez organizacje to możliwość dotarcia do szerszego grona odbiorców i promocja działań. Właściwie zaprojektowana i wykonana strona internetowa stanowi wizytówkę, która z pewnością wzmocni wizerunek Stowarzyszenia, Spółdzielni Socjalnej lub Fundacji.

RAPORT Z KONSULTACJI SPOŁECZNYCH

1. Raport z konusultacji społecznych projektu uchwały w sprawie zmiany uchwały XXI.132.2016 w sprawie
    przyjęcia Strategii Zrównoważonego Rozwoju Gminy Miłki 2016-2020  ZOBACZ >>
  2. Raport z konusultacji społecznych projektu uchwały w sprawie zmiany uchwały XXV/112/2012 w sprawie
    nadania statutów sołectwom położonym na terenie Gminy Miłki   ZOBACZ >>
  3. Raport z konusultacji społecznych projektu uchwały w sprawie zmiany uchwały XXVIII/113/2015 w sprawie
    podziału sołectwa Lipińskie na dwa odrębne sołectwa Lipińskie i Lipowy Dwór  ZOBACZ >>

SPOTKANIE ORGANIZACJI SPOŁECZNYCH

Zapraszamy na spotkanie z Wójtem Gminy Miłki w sprawie omówienia planów działania Państwa organizacji na rok 2017. Spotkanie odbędzie się 27 września 2016 roku, o godzinie 17:00 w Ośrodku Kultury w Miłkach.
    Proszę o przygotowanie wstępnego planu działań na rok 2017 wg załączonej tabeli. Uzupełnioną tabelę można przesyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 27 września 2016 r. lub przedstawić na spotkaniu.
WIĘCEJ INFORMACJI >>