SPOTKANIE ORGANIZACJI SPOŁECZNYCH

Zapraszamy na spotkanie z Wójtem Gminy Miłki w sprawie omówienia planów działania Państwa organizacji na rok 2017. Spotkanie odbędzie się 27 września 2016 roku, o godzinie 17:00 w Ośrodku Kultury w Miłkach.
    Proszę o przygotowanie wstępnego planu działań na rok 2017 wg załączonej tabeli. Uzupełnioną tabelę można przesyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 27 września 2016 r. lub przedstawić na spotkaniu.
WIĘCEJ INFORMACJI >>