BEZPŁATNE STRONY INTERNETOWE. BEZPŁATNE SZKOLENIE

Centrum Organizacji Pozarządowych Giżycko działające przy Fundacji Cultura CiviCa oferuje możliwość bezpłatnego założenia własnej strony internetowej i jej niezależnej administracji na portalu internetowym , który powstał z myślą o organizacjach pozarządowych i grupach nieformalnych działających w trzecim sektorze. Posiadanie własnej strony internetowej przez organizacje to możliwość dotarcia do szerszego grona odbiorców i promocja działań. Właściwie zaprojektowana i wykonana strona internetowa stanowi wizytówkę, która z pewnością wzmocni wizerunek Stowarzyszenia, Spółdzielni Socjalnej lub Fundacji.

Każda organizacja regionu Mazur, w szczególności z powiatów: giżycki, mrągowski, kętrzyński, węgorzewski, ełcki, piski, olecki i gołdapski ma możliwość wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu mającym na celu naukę obsługi stron internetowych z panelu administracyjnego po uprzednim ich stworzeniu. Szkolenia będą obejmować również naukę w zakresie podstawowych umiejętności obróbki zdjęć, opracowania i redagowania tekstu, zamieszczania filmów oraz budowania wizerunku i reklamy organizacji non-profit w internecie.

Najbliższe szkolenie odbędzie się w Miłkach w Gminnej Bibliotece Publicznej dnia 14 grudnia 2016 r. o godz. 16.15.