„INDUSTRIALNE” ZDJĘCIA JANINY KNAP

Po koncercie trzech tenorów, w niedzielny wieczór, odbył się wernisaż fotografii Janiny Knap. Ekspozycja zatytułowana – „Industrialne”, jest zbiorem fotogramów wykonanych w opuszczonych wnętrzach fabrycznych. Tajemnicza poezja martwych maszyn i pustych hal, gdzie jakiś czas temu tętniła swoim hałaśliwym rytmem praca i życie, a obecnie nikomu już niepotrzebnych, ujęła nie tylko autorkę

TRZECH TENORÓW NA SCENIE OŚRODKA KULTURY W MIŁKACH

W niedzielny wieczór 12 marca na scenie OK w Miłkach wystąpiło trzech wybitnych śpiewaków, dysponujących głosem o tenorowej barwie: Kordian Kacperski, Bartosz Kuczyk i Mirosław Niewiadomski. Operetkowe arie, repertuar popularnych piosenek, a nawet rockandrolle i piosenki biesiadne, porwały miłkowską publiczność, która szczelnie wypełniła salę widowiskową OK. Niezwykle udany występ trzech artystów oklaskiwano na stojąco.

MIŁKI ZAGRAŁY REKORDOWO !!!!!!!!!! NIEMOŻLIWE, STAŁO SIĘ MOŻLIWE !!!!!! POBILIŚMY WŁASNY REKORD SZTABU O 100%

SUMA ZEBRANA W ROKU 2016:  4 825 zł.
ROK 2017:   9 483,88 zł  !!!!!!!
W tym roku kwota przerosła nasze najśmielsze oczekiwania.
Cały dzień trwała kwesta uliczna w Gminie Miłki.

Na sali sportowej spotkały się reprezentacje: Urzędu Gminy Miłki, Radnych, Nauczycieli ZPO w Miłkach, Zawodników Olimpii Piłka Nożna ora Ringo, aby po raz pierwszy rozegrać turniej piłki siatkowej „MIŁKI GRAJĄ W SIATKĘ DLA WOŚP”. Tu nie liczył się wynik i nikt nie czekał na puchary, integracja i świetna zabawa dopełniały akcję WOŚP.