MIŁKI ZAGRAŁY REKORDOWO !!!!!!!!!! NIEMOŻLIWE, STAŁO SIĘ MOŻLIWE !!!!!! POBILIŚMY WŁASNY REKORD SZTABU O 100%

SUMA ZEBRANA W ROKU 2016:  4 825 zł.
ROK 2017:   9 483,88 zł
W tym roku kwota przerosła nasze najśmielsze oczekiwania.
Cały dzień trwała kwesta uliczna w Gminie Miłki.

Na sali sportowej spotkały się reprezentacje: Urzędu Gminy Miłki, Radnych, Nauczycieli ZPO w Miłkach, Zawodników Olimpii Piłka Nożna ora Ringo, aby po raz pierwszy rozegrać turniej piłki siatkowej „MIŁKI GRAJĄ W SIATKĘ DLA WOŚP”. Tu nie liczył się wynik i nikt nie czekał na puchary, integracja i świetna zabawa dopełniały akcję WOŚP.

Emocjonująca licytacja przeplatana artystycznymi występami, wieczorne ognisko zakończyły dzień 25 FINAŁU WOŚP w Ośrodku Kultury w Miłkach.
Wielkie podziękowania kierujemy do: Urzędu Gminy w Miłkach, OSP Miłki, ochrona COBRA, darczyńcom przekazującym przedmioty do licytacji oraz auta do przewozu wolontariuszy. WOLONTARIUSZOM ŚLEMY WIELKIE BUZIAKI I SŁOWA UZNANIA ZA DYSCYPLINĘ, ZAANAGAŻOWANIE I WIELKIE SERCE !!!!
Pozdrawiamy
Szef Sztabu: Barbara Szydłowska, Edyta Aleksiejczuk