Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ważne INFORMACJE

1. ATRAKCYJNE DZIAŁKI DO SPRZEDAŻY W GMINIE MIŁKI    Więcej >>

2. PODMIOTY PROWADZĄCE DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE OPRÓŻNIANIA ZBIORNIKÓW BEZODPŁYWOWYCH I TRANSPORCIE NIECZYSTOŚCI CIEKŁYCH Z TERENU GMINY MIŁKI   WIĘCEJ >>

3. HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW KOMUNALNYCH z terenu gminy  Więcej >>

4. HARMONOGRAM KONSERWACJI I NAPRAWY DRÓG GMINNYCH  2017  Więcej >>

5. USUWANIE AZBESTU 2017 r. w GMINIE MIŁKI Więcej >>

6. KALENDARZ WYDARZEŃ i IMPREZ ORGANIZOWANYCH PRZEZ OŚRODEK KULTURY w ROKU 2017 Więcej >>

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MIŁKI ZAGRAŁY REKORDOWO !!!!!!!!!! NIEMOŻLIWE, STAŁO SIĘ MOŻLIWE !!!!!! POBILIŚMY WŁASNY REKORD SZTABU O 100%

SUMA ZEBRANA W ROKU 2016:  4 825 zł.
ROK 2017:   9 483,88 zł
W tym roku kwota przerosła nasze najśmielsze oczekiwania.
Cały dzień trwała kwesta uliczna w Gminie Miłki.

Na sali sportowej spotkały się reprezentacje: Urzędu Gminy Miłki, Radnych, Nauczycieli ZPO w Miłkach, Zawodników Olimpii Piłka Nożna ora Ringo, aby po raz pierwszy rozegrać turniej piłki siatkowej „MIŁKI GRAJĄ W SIATKĘ DLA WOŚP”. Tu nie liczył się wynik i nikt nie czekał na puchary, integracja i świetna zabawa dopełniały akcję WOŚP.

Emocjonująca licytacja przeplatana artystycznymi występami, wieczorne ognisko zakończyły dzień 25 FINAŁU WOŚP w Ośrodku Kultury w Miłkach.
Wielkie podziękowania kierujemy do: Urzędu Gminy w Miłkach, OSP Miłki, ochrona COBRA, darczyńcom przekazującym przedmioty do licytacji oraz auta do przewozu wolontariuszy. WOLONTARIUSZOM ŚLEMY WIELKIE BUZIAKI I SŁOWA UZNANIA ZA DYSCYPLINĘ, ZAANAGAŻOWANIE I WIELKIE SERCE !!!!
Pozdrawiamy
Szef Sztabu: Barbara Szydłowska, Edyta Aleksiejczuk