Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ważne INFORMACJE

1. ATRAKCYJNE DZIAŁKI DO SPRZEDAŻY W GMINIE MIŁKI    Więcej >>

2. PODMIOTY PROWADZĄCE DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE OPRÓŻNIANIA ZBIORNIKÓW BEZODPŁYWOWYCH I TRANSPORCIE NIECZYSTOŚCI CIEKŁYCH Z TERENU GMINY MIŁKI   WIĘCEJ >>

3. HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW KOMUNALNYCH z terenu gminy  Więcej >>

4. HARMONOGRAM KONSERWACJI I NAPRAWY DRÓG GMINNYCH  2017  Więcej >>

5. USUWANIE AZBESTU 2017 r. w GMINIE MIŁKI Więcej >>

6. KALENDARZ WYDARZEŃ i IMPREZ ORGANIZOWANYCH PRZEZ OŚRODEK KULTURY w ROKU 2017 Więcej >>

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WIKTORIA KOPROWSKA DRUGA W WOJEWÓDZTWIE

 

21 września 2016 roku odbyła się WOJEWÓDZKA INAUGURACJA SPORTOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2016/2017 dziewcząt i chłopców Szkół Podstawowych, Gimnazjów i Szkół Ponadgimnazjalnych Warmińsko- Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego. Do Olecka zjechało prawie tysiąc najlepszych biegaczy z całego województwa i rywalizowali oni na różnych dystansach w biegach przełajowych. W każdym biegu było średnio około 100 zawodników.

Bardzo dobrze rozpoczęły rok sportowy nasze dziewczyny z SP i Gimnazjum w Miłkach.
Wystartowały cztery nasze dziewczyny. Izabela Tarnacka zajęła bardzo wysokie IV miejsce w gronie 120 zawodniczek (kategoria klasy IV i młodsi). Dobrze zaprezentowały się też Magdalena Włodkowska i Joanna Zalewska, które były wysoko w swoim biegu  (kategoria klasy VI i młodsi). Klasą dla siebie była nasza uczennica Gimnazjum w Miłkach Wiktoria Koprowska, która wywalczyła SREBRNY MEDAL W WOJEWÓDZTWIE  (kategoria klasy II i III). To pierwsze zawody w tym roku szkolnym, ale dobrze prognozują na przyszłość.
                                    Piotr Łobodziński