Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

WIKTORIA KOPROWSKA DRUGA W WOJEWÓDZTWIE

 

21 września 2016 roku odbyła się WOJEWÓDZKA INAUGURACJA SPORTOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2016/2017 dziewcząt i chłopców Szkół Podstawowych, Gimnazjów i Szkół Ponadgimnazjalnych Warmińsko- Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego. Do Olecka zjechało prawie tysiąc najlepszych biegaczy z całego województwa i rywalizowali oni na różnych dystansach w biegach przełajowych. W każdym biegu było średnio około 100 zawodników.

Bardzo dobrze rozpoczęły rok sportowy nasze dziewczyny z SP i Gimnazjum w Miłkach.
Wystartowały cztery nasze dziewczyny. Izabela Tarnacka zajęła bardzo wysokie IV miejsce w gronie 120 zawodniczek (kategoria klasy IV i młodsi). Dobrze zaprezentowały się też Magdalena Włodkowska i Joanna Zalewska, które były wysoko w swoim biegu  (kategoria klasy VI i młodsi). Klasą dla siebie była nasza uczennica Gimnazjum w Miłkach Wiktoria Koprowska, która wywalczyła SREBRNY MEDAL W WOJEWÓDZTWIE  (kategoria klasy II i III). To pierwsze zawody w tym roku szkolnym, ale dobrze prognozują na przyszłość.
                                    Piotr Łobodziński