Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

WOJEWÓDZKIE ROZGRYWKI TURNIEJU PIŁKARSKA KADRA CZEKA (2001R. I MŁ) FINAŁ WOJEWÓDZKI WM Z LZS

Dziewczęta z ZPO Miłki Zajęły II miejsce w Województwie i zdobyły srebrne medale w Turnieju Piłkarska Kadra Czeka WM Z LZS. Dziewczyny zagrały wspaniale i chociaż to był ich pierwszy turniej na pełnowymiarowym stadionie (grały po 11) to nie ustępowały swoim rywalkom nawet o krok.

Przypomnijmy, że w piątek 10.06.2016r zagrały w eliminacjach do tego turnieju w Turzniewie i awansowały z drugiego miejsca wygrywając z gminą Ostróda i ulegając LZS Wikielec.
15.06.2016 roku zagrały finał wojewódzki w Rybnie.
W meczu półfinałowym pokonały Gminę Działdowo 3:0
W finale uległy LZS Wikielec 0:4

Oto wyniki:
Półfinały
•    LZS Wikielec – OSiR Rybno 7:0
•    ZPO Miłki – Gmina Działdowo 3:0

Mecz  3 miejsce:
•    Gmina Działdowo – OSiR Rybno 2:1

Finał:
•    LZS Wikielec – ZPO Miłki 4:0
Przegrana w finale nie przynosi nam ujmy gdyż LZS Wikielec to dziewczyny, które grają w trzeciej lidze kobiet i grały tam dziewczęta z wielu gimnazjów, zaś u nas połowa zawodniczek to uczennice SP Miłki. Pomimo to nasze dziewczęta dzielnie stawiały im czoła, czym zachwycony był nawet trener naszych rywalek.

Piotr Łobodziński