DO SPRZEDAŻY

ATRAKCYJNE DZIAŁKI DO SPRZEDAŻY W GMINIE MIŁKI    Więcej >>

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ MIŁKI 2016

06 lipca 2016 odbył się turniej piłki nożnej pt. "NIKT KOLEGÓW I NIKT MNIE - KOPIĘ PIŁKĘ BO TAK CHCĘ", organizowany przez Stowarzyszenie Olimpia Gmina Miłki - projekt dofinansowany ze środków Urzędu Gminy Miłki. W turnieju wzięły udział drużyny o przezabawnych nazwach, jedną z nich była drużyna"OBOZIAKI" z Letniska w Ośrodku Kultury w Miłkach. Zmagania toczyły się nie tylko na boisku ale i z pogodą !!!! W turnieju wszyscy byli zwycięzcami, za super grę otrzymali medale i niespodzianki. (Jakub Aleksiejczuk)