Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

MISTRZYNIE WOJEWÓDZTWA. WIELKI SUKCES – DZIEWCZĘTA Z SP MIŁKI

 

8 listopada 2016r  na boiskach w Miłkach odbył się Finał Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt Szkół Podstawowych „Moje boisko orlik – 2012”. W turnieju wzięły udział 4 najlepsze drużyny z eliminacji: SP Olsztynek, SP Jeziorany, SP nr 7 Giżycko, SP Miłki.

Najlepsze w tym gronie okazały się dziewczyny z Miłek, które bezapelacyjnie były najlepsze.

Przypomnijmy, że w zeszłym roku w tym samym turnieju były one 3 i w tym roku przystępowały do turnieju jako jedne z faworytek.

Na szczęście pogoda dopisała i chociaż temperatura oscylowała wokół 5 stopni to ważne, że świeciło słońce. Drużyny przywitała i oficjalnie rozpoczęła Turniej pani Dyrektor ZPO Miłki Anna Mułyk –Noga. Następnie kierownik regionu pan Karol Chmielewski ogłosił wyniki losowania i harmonogram gry.

Wyniki spotkań

  • SP Miłki - SP nr 7 Giżycko 3:1
  • SP Jeziorany - SP Olsztynek 2:2
  • SP nr 7 Giżycko - SP Olsztynek 0:2
  • SP Miłki - SP Jeziorany 0:0
  • SP Miłki - SP Olsztynek 2:1
  • SP nr 7 Giżycko - SP Jeziorany 2:2

KLASYFIKACJA KOŃCOWA w FINALE:

                                                       Pkt       bramki

I m-ce  SP Miłki                                7            5:2

 II m-ce  SP Olsztynek                        4            5:4

 III m-ce  SP Jeziorany                       3            4:4

IV m-ce  SP nr 7 Giżycko                    1            3:7

Medale i puchary wręczały pani Wójt Gminy Miłki Barbara Mazurczyk oraz pani Dyrektor ZPO Miłki Anna Mułyk-Noga.

Nagrody indywidualne:

Najskuteczniejsza zawodniczka – Magdalena Włodkowska z SP Miłki

Najlepsza zawodniczka – Wiktoria Kowalczyk z SP Jeziorany

Najlepsza bramkarka – Weronika Kryba z SP Miłki

Skład drużyny zwycięskiej: Magdalena Włodkowska, Joanna Zalewska, Olga Ozygała, Martyna Rydzewska, Aleksandra Fedorowicz, Weronika Kryba, Wiktoria Naszkiewicz, Izabela Tarnacka, Patrycja Mrówka, Aleksandra Jenczyk - trener opiekun Piotr Łobodziński