Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ważne INFORMACJE

1. ATRAKCYJNE DZIAŁKI DO SPRZEDAŻY W GMINIE MIŁKI    Więcej >>

2. PODMIOTY PROWADZĄCE DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE OPRÓŻNIANIA ZBIORNIKÓW BEZODPŁYWOWYCH I TRANSPORCIE NIECZYSTOŚCI CIEKŁYCH Z TERENU GMINY MIŁKI   WIĘCEJ >>

3. HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW KOMUNALNYCH z terenu gminy  Więcej >>

4. HARMONOGRAM KONSERWACJI I NAPRAWY DRÓG GMINNYCH  2017  Więcej >>

5. USUWANIE AZBESTU 2017 r. w GMINIE MIŁKI Więcej >>

6. KALENDARZ WYDARZEŃ i IMPREZ ORGANIZOWANYCH PRZEZ OŚRODEK KULTURY w ROKU 2017 Więcej >>

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZŁOTE GODY ANNY I DANIELA BOJARSKICH Z CZYPREK

29 stycznia 1965 roku państwo Anna i Daniel Bojarscy powiedzieli sobie sakramentalne „tak” w Urzędzie Stanu Cywilnego w Miłkach. W tym roku rodzina Bojarskich świętuje wyjątkowy jubileusz – Złote Gody kochanych rodziców, dziadków i teściów – Ani i Daniela. 17 września wizytę u państwa Bojarskich złożyła wójt Gminy Miłki – Barbara Mazurczyk z kierowniczką Urzędu Stanu Cywilnego w Miłkach, Renatą Kuncer. 

Kliknij na tytuł aby przeczytać cały tekst

Nowe Dowody Osobiste

Od 1 marca można wyrobić nowy dowód osobisty. Na najnowszym wzorze nie ma informacji m.in. o adresie zameldowania, wzroście i kolorze oczu. Sprawdź, co jeszcze powinieneś wiedzieć.