DO SPRZEDAŻY

ATRAKCYJNE DZIAŁKI DO SPRZEDAŻY W GMINIE MIŁKI    Więcej >>

CENTRUM ANIMACJI SPOŁECZNEJ – KONTYNUACJA

Projekt pn. „Centrum Animacji Społecznej – kontynuacja” jest realizowany w okresie 01.04.2017r. – 31.12.2017r. przez Związek Stowarzyszeń LGD9 z siedzibą w Węgorzewie oraz Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka „Wielkie Jeziora Mazurskie” z siedzibą w Węgorzewie, w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

KONKURS OFERT DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

Zarząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego ogłosił otwarty konkurs ofert dla organizacji pozarządowych i innych uprawnionych podmiotów na realizację zadań Samorządu Województwa w roku 2017 w następujących zakresach (więcej…)

SEMINARIUM DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

Wójt Gminy Miłki zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz mieszkańców gminy na seminarium dotyczące zasad prowadzenia finansów w organizacji pozarządowej.
Seminarium odbędzie się w sali USC Urzędu Gminy Miłki dnia 29 listopada 2016 r. (wtorek) o godz. 15.30.
W załączeniu program seminarium.

BEZPŁATNE STRONY INTERNETOWE. BEZPŁATNE SZKOLENIE

Centrum Organizacji Pozarządowych Giżycko działające przy Fundacji Cultura CiviCa oferuje możliwość bezpłatnego założenia własnej strony internetowej i jej niezależnej administracji na portalu internetowym , który powstał z myślą o organizacjach pozarządowych i grupach nieformalnych działających w trzecim sektorze. Posiadanie własnej strony internetowej przez organizacje to możliwość dotarcia do szerszego grona odbiorców i promocja działań. Właściwie zaprojektowana i wykonana strona internetowa stanowi wizytówkę, która z pewnością wzmocni wizerunek Stowarzyszenia, Spółdzielni Socjalnej lub Fundacji.

RAPORT Z KONSULTACJI SPOŁECZNYCH

1. Raport z konusultacji społecznych projektu uchwały w sprawie zmiany uchwały XXI.132.2016 w sprawie
    przyjęcia Strategii Zrównoważonego Rozwoju Gminy Miłki 2016-2020  ZOBACZ >>
  2. Raport z konusultacji społecznych projektu uchwały w sprawie zmiany uchwały XXV/112/2012 w sprawie