BIESIADA W MARCINOWEJ WOLI

W niedzielne popołudnie 21 sierpnia przed świetlicą wiejską w Marcinowej Woli odbyła się biesiadna Prezentacja Piosenki Turystyczno-Regionalnej, zorganizowana przez Koło Gospodyń Wiejskich Marcinianki, Koło Emerytów Rencistów i Inwalidów w Miłkach i Marcinowej Woli oraz miłkowski Uniwersytet Trzeciego Wieku, w partnerstwie z Ośrodkiem Kultury w Miłkach. Były tańce, śpiewy, konkursy piosenkarskie i taneczne, a nawet żywa poezja... Publiczność dopisała i gromkimi brawami dodawała animuszu występującym. Impreza została dofinansowana ze środków Gminy Miłki.