Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

SKĄD WZIĄĆ PIENIĄDZE NA DZIAŁALNOŚĆ ORGANIZACJI?

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej prowadzony przez Stowarzyszenie Adelfi, zaprasza na seminarium tematyczne ,,Źródła finansowania rozwoju organizacji”. Spotkanie odbędzie się 26 lipca o godzinie 15 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Giżycku przy Alei 1 Maja 14.

Podczas seminarium zostaną omówione różne ścieżki i możliwości pozyskiwania środków finansowych na rozwój i działanie organizacji pozarządowej. Ponadto dowiedzą się Państwo, kto i na jakich zasadach może otrzymać bezzwrotną dotację w kwocie 24 tysięcy zł na utworzenie jednego miejsca pracy w przedsiębiorstwie społecznym.

Seminarium skierowane jest do przedstawicieli organizacji pozarządowych zainteresowanych tworzeniem i rozwojem podmiotów ekonomii społecznej, poszerzeniem wiedzy na temat przedsiębiorczego rozwoju organizacji pozarządowych oraz wszystkich zainteresowanych tematem ekonomii społecznej.

Aby wziąć udział w seminarium należy potwierdzić chęć udziału mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 501-034-786 do dnia 24 lipca. O zakwalifikowaniu do udziału w seminarium decyduje potwierdzenie od organizatora.