Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„ZIELONY KAGANEK” DLA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W RYDZEWIE

Nagroda „ Zielony Kaganek” przyznana przez Fundację Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich za osiągnięcia w dziedzinie edukacji ekologicznej w roku 2016 r.
Dziękuję Rodzicom, Uczniom i Nauczycielom za nasz wspólny sukces  :)
dyrektor Szkoły Podstawowej w Rydzewie – Monika Michalak

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Rydzewie dziękuje

 Dyrektor Szkoły Podstawowej w Rydzewie serdeczne dziękuje sołtysom i mieszkańcom wsi: Jagodne Małe , Kleszczewo i Paprotki - dzięki wspólnej inicjatywie na rzecz szkoły, przedszkolaki mogą już wieszać ubranka na nowych wieszakach  :)
Dziękuje również Sołtysowi i mieszkańcom wsi Rydzewo za bramki zakupione na szkolne boisko

SZKOŁA TĘTNIĄCA ŻYCIEM :)

Za nami rok szkolny 2016/2017 bogaty w wydarzenia i sukcesy.

Dzięki wieloletniej działalności ekologicznej uczniów zostaliśmy nagrodzeni przez Warmińsko  Mazurskiego Kuratora Oświaty Certyfikatem „ Szkoła Przyjazna Środowisku” . Kontynuowaliśmy również  mnóstwo zadań związanych z otrzymanym Certyfikatem „ Szkoła Przyjazna Rodzinie”.

 Realizowaliśmy projekty związane z edukacja ekologiczną i zdrowotną m.in. „Tajemniczy Ogród”, którego efektem jest założony przy szkole ogród dendrologiczny, za pozyskaną od WFOŚiGW w Olsztynie dotację na : tablice edukacyjną , ławki, ozdobne drzewa, krzewy, donice z kwiatami i narzędzia ogrodnicze.

I MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKARSKI

12 grudnia 2016 w sali gimnastycznej ZPO w Miłkach odbył się I MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKARSKI skierowany do dzieci klas I-III Szkół Podstawowych Gminy Miłki. Do zmagań sportowych przystąpiły reprezentacje z Miłek, Staświn oraz z Rydzewa.

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej pragnę złożyć wszystkim nauczycielom serdeczne podziękowania za zaangażowanie w działania na rzecz rozwoju szkoły oraz trud włożony w kształcenie i wychowanie młodego pokolenia. Dziękuję za podjęcie wyzwania jakim jest pełnienie misji nauczyciela.

BRĄZOWE MEDALE NASZYCH DZIEWCZYN w FINALE MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA DRUŻYN LZS W PIŁCE NOŻNEJ

1 października 2016 roku na boiskach w Biskupcu odbyły się Mistrzostwa Województwa Drużyn LZS w Piłce Nożnej – 6 Osobowej Kobiet. Wśród 4 najlepszych drużyn z województwa warmińsko – mazurskiego znalazły się nasze piłkarki z Gimnazjum w Miłkach i chociaż był to turniej seniorów nasze dziewczyny wcale nie stały na straconej pozycji. Jako najmłodsza drużyna stawiła mocny opór drużynom w których większość zawodniczek stanowiły piłkarki z różnych klubów w Polsce będące zameldowane w swoich miejscowościach.

NOWY KONKURS NA DYREKTORA

NOWY KONKURS NA DYREKTORA

 Zarządzenie Nr 58.2016 Wójta Gminy Miłki w sprawie ogłoszenia konkursu na stanowisku dyrektora Szkoły Podstawowej w Staświnach

 Więcej >>

UNIEWAŻNIENIE KONKURSU

Zarządzenie (Nr 56.2016) Wójta Gminy Miłki w sprawie unieważnienia konkursu na stanowisko Dyrektora Szkoły Podstawowej w Staświnach Więcej >>

 Więcej >>