Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

KREATYWNA KSIĘGOWOŚĆ W ORGANIZACJACH POZARZĄDOWYCH (NGO). ZAPRASZAMY NA SZKOLENIE

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku, prowadzony przez Stowarzyszenie ADELFI, zaprasza na szkolenie otwarte pt."Kreatywna" księgowość w NGO. Szkolenie skierowane jest do wszystkich osób, w tym działaczy organizacji pozarządowych, które zastanawiają się nad własną działalnością w obszarze ekonomii społecznej. Zapraszamy również osoby, stowarzyszenia, fundacje, grupy nieformalne, które szukają swojej drogi zarobkowej, chciałyby rozpocząć działalność gospodarczą lub chcą się dowiedzieć więcej o ekonomii społecznej. Jeśli szukacie niezależności i rozwoju, chcecie powiązać cele gospodarcze z działalnością na rzecz lokalnej społeczności, to szkolenie pomoże Wam ruszyć z miejsca.

Szkolenie poprowadzi: Kinga Wołotkiewicz

Termin: 21-22.04.2017r.

Miejsce: Folwark Łękuk

Podczas szkolenia poszukamy odpowiedzi na pytania:

  • jak prowadzić księgowość w organizacji?
  • jak korzystać z zapisów o rachunkowości?
  • plan kont - co to jest i jak go stworzyć? 

A także wiele innych bardzo ważnych zagadnień, które należy poruszyć planując finanse w organizacji pozarządowej. 

 Kto może wziąć udział? 

Do wzięcia udziału w szkoleniu otwartym zapraszamy osoby, organizacje, fundacje i grupy nieformalne, które chciałyby dowiedzieć się więcej na temat ekonomii społecznej oraz podjąć proces ekonomizacji swojej organizacji.

Szczegółowy opis osób mogących brać udział w szkoleniach otwartych, organizowanych przez OWES w Ełku, określa pkt. IV Regulaminu Świadczenia Usług OWES Ełk. 

Jak się zgłosić?

Prosimy o nadesłanie wypełnionego formularza znajdującego się w załączniku na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 19.04.2017 do godz. 12.00