Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

PREZENTACJA KSIĄŻKI FRANCISZKA HABERA PT. „PAPROTKI NA PERYFERIACH HISTORII”

 6 maja 2017 roku w Gościńcu Rycerskim w Paprotkach obyła się prezentacja książki Franciszka Habera pt. „Paprotki na peryferiach historii”. Wójt Gminy Miłki Barbara Mazurczyk dziękowała autorowi za napisanie i wydanie książki, która umożliwia bliższe poznanie historii oraz odkrywa i odsłania wiele nieznanych i tajemniczych miejsc.

Autor przedstawił kulisy powstawania monografii oraz dzielił się niezwykłymi spostrzeżeniami  mazurskich impresji. Książka jest barwną ilustracją historii tej odległej i tej zupełnie niedawnej, współczesnej, ukazuje w sposób ciekawy miejsca, które razem z autorem odkrywamy na nowo.