KONKURS NA NAJLEPSZĄ INICJATYWĘ SPOŁECZNĄ ZREALIZOWANĄ NA TERENIE GMIN

Centrum Animacji społecznej w Węgorzewie ogłosiło konkurs na najlepszą inicjatywę społeczną zrealizowaną na terenie gmin należących do związku stowarzyszeń LGD9 oraz stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka "Wielkie Jeziora Mazurskie".

Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach:
I Na najlepszą inicjatywę organizacji pozarządowych w tym grup nieformalnych.
II Na najlepszą inicjatywę sołectwa.

Celem konkursu jest nagrodzenie najciekawszych inicjatyw, promocja aktywnych organizacji/ grup/ sołectw, aktywizacja lokalnej społeczności do uczestnictwa w inicjatywach lokalnych oraz wsparcie rozwoju aktywności społecznej.

Termin zgłoszeń upływa 15 listopada 2017r. o godz. 15.30. Wszystkie dokumenty związane z konkursem, w tym regulamin konkursu, formularz zgłoszeniowy oraz karta oceny dostępne są w biurze projektu (Plac wolności   1b; 11-600 Węgorzewo) oraz na stronie www.caswegorzewo.pl