PSSS LEPIEJ WŚRÓD NAJLEPSZYCH PRZEDSIĘBIORSTW SPOŁECZNYCH Z CAŁEJ POLSKI

W ramach konkursu na Najlepsze Przedsiębiorstwo Społeczne Roku im. Jacka Kuronia Przedsiębiorstwo Społeczne Spółdzielnia Socjalna LEPIEJ otrzymała certyfikat i znak „es”.
Znak „es” mogą otrzymać przedsiębiorstwa społeczne, które w ocenie zespołu ekspertów wykażą się odpowiednim poziomem stabilności finansowej, wysoką jakością produktów i usług oraz wykażą istotny społeczny wymiar swego działania. Spółdzielnia socjalna znalazła się wśród najlepszych przedsiębiorstw społecznych z całej Polski. Dodatkowo otrzymała nagrodę w formie mentoringu biznesowego, która jest szczególnym wyróżnieniem najbardziej aktywnych. Obecność na Uroczystej Gali w Warszawie wśród najlepszych Przedsiębiorstw Społecznych jest również ogromną promocją naszej gminy.

GRATULUJEMY