Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

REGIONALNY KONKURS GRANTOWY „RÓWNAĆ SZANSE 2016”!

Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży ogłosiła „Regionalny Konkurs Grantowy” w ramach Programu „Równać Szanse 2016” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Termin składania wniosków: 25 października 2016 r., do godziny 12.00.

Celem konkursu jest wsparcie projektów, których celem ma być rozwój u młodych ludzi umiejętności społecznych przydatnych zarówno w ich obecnym, jak i dorosłym życiu.

O dotacje do 8.500 zł na projekty minimum 6-miesięczne, rozpoczynające się nie wcześniej niż 1 lutego 2017 r. i trwające nie dłużej niż do 31 sierpnia 2017 r. mogą ubiegać się organizacje pozarządowe, gminne domy kultury i gminne biblioteki oraz nieformalne grupy dorosłych  z terenów wiejskich i miast do 20 000 mieszkańców.

 

Termin składania wniosków upływa 25 października 2016 roku, do godziny 12.00.

Zasady konkursu, kryteria oceny merytorycznej, wzór formularza wniosku do obejrzenia oraz link do formularza wniosku w systemie elektronicznym oraz instrukcję jego wypełniania znajdą Państwo na stronie internetowej: www.rownacszanse.pl

Konkurs realizowany jest we współpracy z czterema Partnerami – lokalnymi organizacjami pozarządowymi, które promują konkurs i udzielają informacji w swoich regionach. Dla województwa warmińsko-mazurskiego jest to:
Ełckie Stowarzyszenie Aktywnych STOPA
19-300 Ełk, ul. Małeckich 3/30 U
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 608 305 766

 

KONKURS „NA DOBRY POCZĄTEK”

Rusza 9. edycja konkursu grantowego „Na dobry początek!”, którego organizatorem jest Fundacja BGK. Do 12 września 2016 r. o dotacje mogą ubiegać się fundacje, stowarzyszenia, biblioteki publiczne oraz ośrodki kultury, sportu i rekreacji z siedzibą na terenach wiejskich lub w miejscowościach do 20 tys. mieszkańców.

TRWA OGÓLNOPOLSKI KONKURS GRANTOWY PROGRAMU RÓWNAĆ SZANSE 2016!

Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży ogłosiła „Ogólnopolski Konkurs Grantowy” w ramach Programu „Równać Szanse 2016″ Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Termin nadsyłania wniosków w pierwszym etapie mija 10 marca  2016 roku, o godzinie 12:00.

Celem konkursu jest wsparcie projektów organizacji pozarządowych, których celem ma być rozwój umiejętności społecznych młodych ludzi przydatnych zarówno w ich obecnym, jak i dorosłym życiu.

O dotacje do 40.000 zł na działania trwające 15 miesięcy realizowane pomiędzy  1 lipca 2016 r., a 30 listopada 2017 r. (prowadzone ze stałą, minimum 20-osobową grupą młodzieży w wieku 13-19 lat) mogą ubiegać się organizacje pozarządowe (zarejestrowane w formie stowarzyszeń lub fundacji) z miejscowości do 20 tysięcy mieszkańców. 

WIĘCEJ. Kliknij na tytuł

OGÓLNOPOLSKI KONKURS GRANTOWY PROGRAMU RÓWNAĆ SZANSE 2016

TRWA OGÓLNOPOLSKI KONKURS GRANTOWY PROGRAMU RÓWNAĆ SZANSE 2016!

Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży ogłosiła „Ogólnopolski Konkurs Grantowy” w ramach Programu „Równać Szanse 2016″ Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Termin nadsyłania wniosków w pierwszym etapie mija 10 marca  2016 roku, o godzinie 12:00.

Celem konkursu jest wsparcie projektów organizacji pozarządowych, których celem ma być rozwój umiejętności społecznych młodych ludzi przydatnych zarówno w ich obecnym, jak i dorosłym życiu. Dotacje do 40.000 zł                 

więcej >>

RUSZYŁA IV EDYCJA KONKURSU „SPÓŁDZIELNIA POMYSŁÓW”

Organizatorem Konkursu jest SGB-Bank S.A. Konkurs jest kierowany do osób fizycznych, stowarzyszeń i fundacji określonych w regulaminie, mających pomysł i chęć dokonania pozytywnej zmiany w swojej okolicy, która przyniesie korzyści dla lokalnej społeczności. Projekty konkursowe można zgłaszać w dniach od 3 lutego do 7 marca 2016 r.

W celu przystąpienia do Konkursu należy założyć konto w serwisie www.spolecznik20.pl, a następnie za pomocą formularza dostępnego w serwisie przesłać projekt swojego pomysłu.

Zgłaszany Projekt musi zawierać elementy takie jak: tytuł, opis, cele, kategoria oraz dane kontaktowe.