Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

FUNDACJA ORANGE ZAPRASZA DO UDZIAŁU W PROGRAMIE EDUKACYJNYM MEGAMISJA

 
Jak złożyć wniosek?

Poprzez stronę www.megamisja.pl. Wystarczy do 16 października 2015 r.  wypełnić formularz zgłoszeniowy, wybrać preferowany termin rozpoczęcia udziału (listopad 2015 lub styczeń 2016) oraz dodać 30 sekundowy film promujący świetlicę szkolną i przekonać nas w ten sposób, że to właśnie Wy powinniście wziąć udział w akcji.
Spośród zgłoszeń wyłonimy 50 najciekawszych, które niedługo rozpoczną MegaMisję.
 
Co zyska Wasza świetlica?
 
Wychowawcom zostanie udostępniony portal edukacyjny z niezbędnymi instruktażami oraz scenariuszami zajęć, które pozwolą poszerzyć program świetlicy o tematy związane z edukacją cyfrową.
MegaMisja oparta została na fabularnej grze, która przeniesie dzieci do cyfrowego laboratorium i da możliwość zdobywania punktów, które można będzie wymieniać na nagrody dla świetlicy – m.in. multimedia, książki, gry edukacyjne, materiały plastyczne. 
 
Zobacz film i zainspiruj się MegaMisją.
 
Zgłoś szkołę do programu.
Poznaj regulamin akcji i złóż wniosek na www.megamisja.pl.To proste!
A jeśli masz pytania napisz maila na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwoń na infolinię +48  502 091 784 (czynna pn. - pt. w godz. od 9.00 do 17.00).
 
 
Z pozdrowieniami,
Zespół Programu MegaMisja