Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

WIELKI SUKCES NASZYCH PIŁKAREK Z SP MIŁKI

 

W dniu 15 marca 2016 roku w Olecku odbył się FINAŁ REGIONU III WM SZS SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT.

Nasze dziewczęta pojechały tam jako mistrzynie powiatu i rejonu. Spisały się znakomicie i zajęły II miejsce, które dało im awans do ścisłego finału wojewódzkiego. Oznacza to, że są już wśród 6 najlepszych drużyn w naszym województwie. Dziewczęta zagrały w składzie:

Włodkowska Magdalena, Kamińska Weronika, Mrówka Martyna, Zalewska Joanna, Ozygała Olga, Rydzewska Martyna, Symonowicz Wiktoria, Dudzińska Diana, Naszkiewicz Wiktoria, Stasiewka Paulina, Kryba Weronika.

Wyniki:

SP Olecko – SP Wielbark  6   :  0

SP Miłki – SP Wielbark     3   :   1

SP Miłki – SP Olecko         1   :   2

Po turnieju dziewczęta gościnnie pływały na basenie w Olecku.

Piotr Łobodziński