Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

SPORT. I MAZURSKI BIEG NA KULCE

 

W niedzielę 03.04.2016r. na terenach Ośrodka Wypoczynkowego Kulka koło Szczytna odbył się I Mazurski  Bieg na Kulce.  Na starcie stanęło ponad 250 zawodników. Bieg odbył się wokół jeziora Łęsk.

Pogoda, piękne tereny i wspaniała atmosfera sprawiły, że ci co przyjechali nie żałowali swojej decyzji. Po trudach 12,5 km trasy na wszystkich uczestników czekał poczęstunek. Wszystko było znakomicie przygotowane. Wielu uczestników biegu prócz medali wylosowało  nagrody. W biegu wzięła udział również Grupa Aktywni  Razem z Rydzewa w składzie : Janina Radomska, Iwona Masiak, Jakub Radomski, Mirosław Radomski, Jan Przęzak i Stanisław Grzonka. Dziękujemy organizatorom za wspaniałą imprezę, mamy nadzieję, że wpisze się na stałe w kalendarz biegowy naszego regionu.

Janina Radomska