Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

SPORT. SUKCESY SPORTOWCÓW Z MIŁEK NA MISTRZOSTWACH POLSKI – 8 MEDALI!!

25 czerwca odbyły się 45 Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w ringo. Uczestniczyła w nich 10 osobowa Reprezentacja K.S. OLIMPIA Miłki, która walczyła w 10 kategoriach wiekowych z najlepszymi zawodnikami z Polski, Białorusi i Niemiec. Była walka, ból i łzy, ale ostatecznie to uśmiech i radość zagościła na twarzach zawodników OLIMPII. Prestiż i tytuły to nie wszystko co wygrali nasi zawodnicy, zdobyli ważne punkty w Rankingu Polskiego Towarzystwa Ringo, dające nadzieję na powołanie do Reprezentacji Polski na Międzynarodowe turnieje ringo na Białorusi i w Czechach. Są to realne szanse na powołanie gdyż, Miłczanie prezentują wysoki poziom wyszkolenia a przy tym są to radosne, przyjazne dzieciaki.

Zawodnicy OLIMPII Miłki zostali Międzynarodowymi Mistrzami Polski w 5 kategoriach:

  • młodziczka (11-13 lat) złoty medal- Martyna RYDZEWSKA;
  • młodzik (11-13 lat) złoty medal- Mateusz ANTONIUK;
  • kadet (14-16 lat) złoty medal- Bartłomiej SZPORKO;
  • senior (45-55 lat) złoty medal- Marek GIL;
  • dwójki dziewcząt do lat 13-złoty medal- Martyna RYDZEWSKA i Marta LEJMAN.

Wicemistrzowskie tytuły przypadły:

  • żaczka (do 10 lat) srebrny medal- Anna SZPORKO;
  • młodziczka (11-13 lat)- srebrny medal- Marta LEJMAN;
  • dwójki chłopców do lat 13-srebrny medal- Mateusz ANTONIUK i Dawid GRZELAK.

Po roku przygotowań, regularnych treningów i wielu wyrzeczeń- 8 medali Międzynarodowych Mistrzostw Polski w ringo przyjechało do Miłek, jest wielka radość i ulga, że trafiliśmy z formą i praca na treningach szła w dobrym kierunku, ale w perspektywie czasu kolejne starty i plany by zawodnicy OLIMPII jeszcze częściej stawali na podium a do Miłek napływały kolejne medale.