ZŁOTE GODY ANNY I DANIELA BOJARSKICH Z CZYPREK

29 stycznia 1965 roku państwo Anna i Daniel Bojarscy powiedzieli sobie sakramentalne „tak” w Urzędzie Stanu Cywilnego w Miłkach. W tym roku rodzina Bojarskich świętuje wyjątkowy jubileusz – Złote Gody kochanych rodziców, dziadków i teściów – Ani i Daniela. 17 września wizytę u państwa Bojarskich złożyła wójt Gminy Miłki – Barbara Mazurczyk z kierowniczką Urzędu Stanu Cywilnego w Miłkach, Renatą Kuncer.

Kliknij na tytuł aby przeczytać cały tekst

Nowe Dowody Osobiste

Od 1 marca można wyrobić nowy dowód osobisty. Na najnowszym wzorze nie ma informacji m.in. o adresie zameldowania, wzroście i kolorze oczu. Sprawdź, co jeszcze powinieneś wiedzieć.