Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZŁOTE GODY ANNY I DANIELA BOJARSKICH Z CZYPREK

 
Gratuluję państwu tej wyjątkowej rocznicy i życzę jeszcze wielu pięknie przeżytych lat, pełnych miłości i rodzinnego ciepła – powiedziała wójt Barbara Mazurczyk po odczytaniu listu gratulacyjnego od prezydenta RP. 
Pani wójt w imieniu prezydenta RP odznaczyła małżonków Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Jubilaci nie kryli wzruszenia i radości.
Wiele razem przeżyliśmy, nasze radości przeplatały się ze smutkiem – wspomina pani Ania. – Zawsze jednak wszelkie przeciwności losu dodatkowo mobilizowały nas i zbliżały do siebie. Gdy mąż poważnie zachorował, było mi bardzo ciężko i dopiero z czasem pogodziłam się z losem. Daniel nie odzyskał zdrowia, ale cała nasza rodzina cieszy się z każdego przejawu jego aktywności i wszelkich prób porozumienia się z nami. 
Państwo Bojarscy wychowali trzech synów: Bogdana, Mirosława i Piotra. Dochowali się 6 wnucząt: Michała, Oli, Eweliny, Jakuba i Bartłomieja. Teraz marzą o prawnukach...