Półzimowisko w ZPO w Miłkach’2018

W bardzo sportowym stylu prawie trzydziestu uczniów naszej szkoły spędziło czas w trakcie tegorocznego półzimowiska. Uczniowie wzięli udział w dwóch wyjazdach na narty do Okrągłego oraz mogli skorzystać z atrakcji w Parku Wodnym w Wilkasach takich jak ścianka wspinaczkowa, basen z jacuzzi i zjeżdżalnią, kręgielnia i duża, przestronna hala sportowa. Na stoku narciarskim oraz na ściance wspinaczkowej w Wilkasach uczniowie byli pod czujnym okiem instruktorów, tak więc w trakcie ferii łączyliśmy przyjemne z pożytecznym.

Tak zorganizowane półzimowisko promowało aktywne spędzanie wolnego czasu, dało możliwość połknięcia bakcyla alpinizmu lub narciarstwa i było świetnym sposobem na nudę i bezczynność. Po zajęciach wszyscy uczestnicy mogli skorzystać z posiłku regeneracyjnego. Wszystkie zajęcia były bezpłatne i odbyły się dzięki dotacji pozyskanej z Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz przy wsparciu finansowym Gminy Miłki, za co szczególnie gorąco dziękujemy Pani Wójt Barbarze Małgorzacie Mazurczyk oraz Gminnej Komisji ds. rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Ogromne podziękowania składamy również nauczycielom naszej szkoły: p. A. Mułyk-Noga, p. A. Krawczak, p. M. Tarnackiej, p. J. Aleksiejczukowi, p. R. Siekierda, p. J. Kalisz, p. B. Czyrko, p. H. Warszewskiej, p. R. Ilnickiej oraz p. T. Zawadzie, którzy w ramach wolontariatu, w czasie swojego urlopu, opiekowali się uczestnikami półzimowiska organizując również zajęcia czytelnicze, artystyczne oraz teatralne. Jak się okazuje – zimą może też być bardzo gorąco i ciekawie!

Dyrekcja ZPO w Miłkach

L. Popczyńska, P. Łobodziński

Dodaj do zakładek Link.