Szanowni Mieszkańcy Gminy Miłki !!!

  Dnia 11 listopada przypada 100 rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę. Ten dzień to kulminacja obchodów jakże ważnej dla nas wszystkich rocznicy. Tak naprawdę już od kilku miesięcy staramy się w naszej gminie  uczcić to niezwykłe Narodowe Święto naszej Ojczyzny.

   Zapraszam wszystkich Mieszkańców Gminy Miłki na uroczystość z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości dnia 9 listopada :

– do Ośrodka Kultury w Miłkach na godz. 11.00

– do Kościoła w Rydzewie na godz. 10.00

– do Szkoły Podstawowej w Staświnach

O godz.11.11 stańmy wspólnie z uczniami naszych szkół  do odśpiewania  Hymnu .

   Dnia 11 listopada to jedna z najważniejszych w naszej historii dat.

Zachęcam  Państwa do włączenia się w inicjatywę ,,Niepodległa do Hymnu” poprzez uczestnictwo dnia 11 listopada w uroczystej mszy za Ojczyznę z udziałem naszych pocztów sztandarowych, a o godz. 12.00  do wspólnego odśpiewania w kościele w Miłkach hymnu. Przeżyjmy te niezwykły moment razem, dając dowód naszego patriotyzmu.

Wójt Gminy Miłki
Barbara Mazurczyk

Niepodległa do hymnu!

Picture 1 of 1

Dodaj do zakładek Link.