Szanowni Państwo,

Gmina Miłki rozpoczyna rekrutację do projektu „Ja w Internecie. Program szkoleniowy w zakresie rozwoju kompetencji cyfrowych, który obejmuje realizację bezpłatnych szkoleń mających na celu zwiększenie grupy świadomych i kompetentnych użytkowników internetu i e-usług publicznych. Nabór uczestników szkoleń odbywać się będzie przez cały czas trwania projektu do wyczerpania wolnych miejsc.

Mieszkańcy będą mieli do wyboru sześć modułów. Każdy z nich będzie dotyczył odrębnej tematyki: „Rodzic w Internecie”, „Mój biznes w sieci”, „Moje finanse i transakcje w sieci„, „Działam w sieciach społecznościowych”, „Tworzę własną stronę internetową (blog)”oraz Rolnik w sieci” 

Każde ze szkoleń trwa 12 godzin zegarowych (2-3 dni).

Projekt skierowany jest do osób, które nie maja stałego dostępu do internetu lub wystarczającej wiedzy i umiejętności korzystania z usług elektronicznych.

Szkolenia odbywać się będą od grudnia 2018 r. do czerwca 2019 r.

Więcej informacji o projekcie i możliwości zgłoszenia uzyskają Państwo w Urzędzie Gminy Miłki (pok. 103 – sekretariat), pod numerem tel. 87 421 10 60 lub pod adresem e-mail: urzad@gminamilki.pl.

Zapraszamy !

Załączniki

Dodaj do zakładek Link.