Szanowni Państwo,

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenie otwarte z księgowości pt. „ABC księgowości w organizacjach pozarządowych”, które odbędzie się w dniach 8-9.06 br. w Giżycku (Centralny Ośrodek Sportu w Giżycku, ul. Moniuszki 22).
 
Szkolenie skierowane jest do przedstawicieli organizacji pozarządowych, chcących ekonomizować swoją działalność, osób/grup zainteresowanych tworzeniem przedsiębiorstw społecznych i podmiotów ekonomii społecznej zainteresowanych poszerzeniem wiedzy z zakresu księgowości w NGO.
 
W programie szkolenia m.in. najważniejsze dokumenty regulujące działalność organizacji pod kątem finansowym, rodzaje dokumentów księgowych i sposób ich opisywania, sprawozdawczość finansowo – księgowa w organizacji pozarządowej, podatki, kadry i płace.
Więcej informacji o szkoleniu znajdziecie Państwo pod adresem: http://adelfi.pl/abc-ksiegowosci-w-organizacjach-pozarzadowych-zapraszamy-na-szkolenie-otwarte,2606.html

Załączniki

Dodaj do zakładek Link.