KLUB SENIORA W MIŁKACH OTWARTY!

W środę 2 października w budynku dawnego przedszkola przy ZPO odbyło się uroczyste otwarcie Klubu Seniora w Miłkach. Uroczystość uświetniła obecność ważnych gości, m.in. posła na Sejm RP – Wojciecha Kossakowskiego, członka Zarządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Jolanty Piotrowskiej i prezesa Lokalnej Grupy Rybackiej – Barbary Dawcewicz. Obecny był również wójt sąsiedniej gminy Wydminy – Radosław Król oraz przedstawiciele Fundacji Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich, Klubu Seniora i Uniwersytetu III Wieku z Giżycka. Padło wiele sympatycznych słów i deklaracji, goście obejrzeli nowo wyremontowane sale i pracownie (miłkowski Klub Seniora posiada również specjalistyczny gabinet rehabilitacyjny) oraz uraczyli się poczęstunkiem, przygotowanym w klubowej kuchni. Miłkowskim seniorom życzymy dynamicznej i udanej działalności nowego klubu.

Dodaj do zakładek Link.