Szlakiem patriotycznym – Toruń – Golub Dobrzyń

Członkowie Stowarzyszenia „ Uniwersytet III wieku w Miłkach” w dniach 17 i 18 listopada br udali się na wycieczkę – „ Szlakiem patriotycznym – Toruń – Golub Dobrzyń”. Mieszkańcy naszej gminy – studenci uniwersytetu zwiedzili miejsca wyjątkowe z uwagi na bogactwo historyczne i kulturowe . Dowiedzieli się na temat szeroko pojętej kultury i historii ziemi kujawskiej,poznali nieznane dotąd zakątki naszego kraju . Wydarzenie to odbyło się dzięki wsparciu finansowemu FUNDACJI AGENCJI ROZWOJU PRZEMYSŁU z siedzibą w Warszawie. A starania zarządu uniwersytetu o dofinansowanie naszego projektu bardzo czynnie i z zaangażowaniem wspierał PAN POSEŁ WOJCIECH KOSSAKOWSKI z ramienia PIS.

Wójt Gminy Miłki Barbara Mazurczyk oraz Zarząd i studenci uniwersytetu bardzo serdecznie dziękują Panu posłowi za zaangażowanie ,a fundacji za przekazane środki.

Dodaj do zakładek Link.