Szanowni Państwo!

Starosta Giżycki Mirosław Dariusz Drzażdżewski oraz Zarząd Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. serdecznie zapraszają do udziału w spotkaniu informacyjnym nt. możliwości wsparcia inwestycji w ramach Polskiej Strefy Inwestycji, które odbędzie się 20 lutego 2020 r. o godz. 11:00 w sali konferencyjnej w Starostwie Powiatowym w Giżycku (Al. 1 Maja 14; 11-500 Giżycko).

Podczas spotkania przedstawiciele W-M SSE omówią m.in. możliwości i kryteria otrzymania najwyższej w skali kraju pomocy publicznej w formie zwolnienia z podatku dochodowego nawet do 70% wartości inwestycji.  Aktualnie przedsiębiorcy mogą korzystać z pomocy publicznej oferowanej przez specjalne strefy ekonomiczne na terenie całej Polski (również na terenach będących własnością przedsiębiorstw, np. w aktualnie funkcjonującym zakładzie), a nie jak do tej pory wyłącznie na nieruchomościach objętych granicami specjalnej strefy ekonomicznej. Inwestycja może, ale nie musi być związana z utworzeniem nowego przedsiębiorstwa.

Działalność wykluczona z udzielonej pomocy to między innymi: produkcja pierwotna produktów rolnych, sektor rybołówstwa i akwakultury, sektor budownictwa okrętowego, usługi hotelarskie i gastronomiczne, roboty budowlane.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dn. 14 lutego 2020 r. na adres e-mail: fundusze2@gizycko.starostwo.gov.pl  lub telefonicznie pod nr. 87 428 59 58 wew. 59

W załączeniu ulotka informacyjna oraz plik z ogólnymi informacjami nt. możliwości wsparcia w ramach Polskiej Strefy Inwestycji.

Załączniki

Dodaj do zakładek Link.