Drodzy Państwo,

Z uwagi na trwający wzmożony okres zachorowań na grypę oraz pojawienie się na terytorium RP wirusa SARS-CoV-2 („koronawirusa”) uprzejmie informujemy, że w trosce o zdrowie interesantów i pracowników jesteśmy zmuszeni odwołać planowany dyżur specjalisty ds. Funduszy Europejskich w MPI , w Państwa miejscowości.

Jednocześnie informujemy, że bez zmian udzielane będą konsultacje telefoniczne i mailowe.

W przypadku dodatkowych pytań zapraszam do ponownego kontaktu.

Z uwagi na trwający wzmożony okres zachorowań na grypę oraz pojawienie się na terytorium RP wirusa SARS-CoV-2 („koronawirusa”) uprzejmie informujemy, że w trosce o zdrowie interesantów i pracowników zawieszone zostają do odwołania usługi bezpośrednie świadczone w Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich w Ełku.

Jednocześnie informujemy, że bez zmian udzielane będą konsultacje telefoniczne i mailowe.

 

Z poważaniem

Katarzyna Zwolak
Podinspektor

Departament Koordynacji Promocji

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Ełku

Dodaj do zakładek Link.