Charytatywna zbiórka książek

Centrum Rozwoju Lokalnego wraz z drużyną e-wolontariuszy serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w „charytatywnej zbiórce książek”. Celem inicjatywy jest zebranie książek, które następnie trafią na charytatywne licytacje. Wszystkie środki pozyskane z licytacji zostaną przeznaczone na wsparcie podopiecznych „Fundacji Ostoja dla Zwierząt” i ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Dzieci uczą rodziców”.

Lubisz pomagać? Masz książki, z których już nie korzystasz? Przekaż je na licytację i wspieraj dwie wyjątkowe inicjatywy. 

 

Zobacz film o „Fundacji Ostoja dla Zwierząt”: https://youtu.be/MZld_W4Q168

Więcej o inicjatywach CRL przeczytasz na: wspierajmarzenia.pl oraz na crl.org.pl

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu na adres e-mail: e-wolontariat@crl.org.pl

Adres do wysyłki książek: Centrum Rozwoju Lokalnego, ul. Zaparkowa 23, 42-400 Zawiercie

#EwolontariatCRL

Charytatywna-zbiorka-ksiazek

Picture 1 of 1

Dodaj do zakładek Link.