Samorządowy Dzień Sołtysa w Ostródzie

Gmina Miłki w dniu 9 marca wzięła udział w wojewódzkich obchodach Samorządowego Dnia Sołtysa w Ostródzie. Organizatorem obchodów był Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin. Na uroczystość przybyło około 1500 sołtysów z całego województwa. Gminę Miłki reprezentowali sołtysi: Pani Marianna Świdroń, Pani Ewa Nikonowicz, Pan Tomasz Dorbach oraz Pani Anna Kowal, która otrzymała z rąk Marszałka wyróżnienie. W wyjeździe uczestniczył też Przewodniczący Rady Gminy Pan Tomasz Gujda. Wszystkim sołtysom z okazji ich święta składam gorące podziękowania za trudną, codzienną pracę i gratuluję Pani Ani wyróżnienia.

Wszystkich sołtysów Gminy Miłki zapraszam na spotkanie w dniu 16 marca na godzinę 15:00 do Urzędu Gminy.

Wójt Gminy Miłki
Barbara Mazurczyk

Dodaj do zakładek Link.