Finanse i księgowość w praktyce oraz sprawozdawczość roczna

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku, prowadzony przez Stowarzyszenie Adelfi serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenie otwarte pt. „Finanse i księgowość w praktyce oraz sprawozdawczość roczna”, które odbędzie się w dniach 24-25.11 br. w Folwarku Łękuk.

Szkolenie skierowane jest do przedstawicieli organizacji pozarządowych, chcących ekonomizować swoją działalność, osób/grup zainteresowanych tworzeniem przedsiębiorstw społecznych i podmiotów ekonomii społecznej zainteresowanych poszerzeniem wiedzy z zakresu księgowości w NGO.

Podczas szkolenia poruszane będą następujące zagadnienia:

– Podstawowe zasady prowadzenia finansów w podmiotach ekonomii społecznej;

– Planowanie i budowa budżetu rocznego;

– Ewidencja zdarzeń gospodarczych i monitoring działań;

– Umowy cywilno-prawne;

– Sprawozdawczość finansowa organizacji.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dostępnym poniżej regulaminem szkoleń i wypełnienia formularza zgłoszeniowego. Na zgłoszenia osób czekamy do 21 listopada br. (do godz. 16.00). Formularze zgłoszeniowe należy przesłać drogą elektroniczną na adres: edukacja@adelfi.pl  lub dostarczyć osobiście na adres: Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej, ul. Małeckich 3/24, 19-300 Ełk.

O udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń. Organizator zapewnia nocleg, wyżywienie i materiały szkoleniowe.

Załączniki

Dodaj do zakładek Link.