KOMUNIKAT

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 roku w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. z 2020r., poz. 878) Urząd Gminy w Miłkach informuje, że od dnia 25 maja 2020 r. przy zachowaniu wymogów sanitarnych jest możliwość osobistego załatwiania spraw w urzędzie.

Dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na stanowisko obsługi (nie wliczając pracowników obsługujących interesantów).

Aby zminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa prosimy o stosowanie się do zaleceń sanitarnych:
– dezynfekcję rąk (preparat umieszczony przy drzwiach wejściowych do urzędu),
– zakrywanie ust i nosa maseczką lub częścią odzieży,
– zachowanie dystansu 2 m.

Za utrudnienia przepraszamy.

Dodaj do zakładek Link.