12 Godzin – Serce Mazur – pierwsza edycja festiwalu

Zapraszamy na pierwszą edycję festiwalu 12 Godzin Serce Mazur, która odbędzie się 26 lipca w Amfiteatrze w Mrągowie. Festiwal organizuje Fundacja dla transplantacji – zostaw serce na ziemi, która jest inicjatorem akcji #12GodzinDlaŻycia. 12 Godzin Serce Mazur bilety na festiwal w Mrągowie już w sprzedaży.

Festiwal 12 Godzin – Serce Mazur artyści

IRA
HLA4transplant (gościnnie Mirosław Kalisiewicz)
Alabama Band

Festiwal propaguje cele Fundacji, którym jest m.in zbiórka na aparaturę The OCS Heart Trans Medic – zaawansowanego sprzętu służącego do transportu pobranego do przeszczepu serca, pozwalającego na wydłużenie przydatności organu do wszczepienia z 4 do 12 godzin.

Współorganizatorem festiwalu są: Stowarzyszenie Wielkie Jeziora Mazurskie 2020, Musicart Group oraz AMENO EVENT.

Bilety dostępne tutaj


 

Dodaj do zakładek Link.