Otwarcie Centrum Wędkarstwa w Bogacku Gmina Giżycko

W związku z realizacją zadania pod nazwą „Budowa infrastruktury turystycznej – Centrum Rekreacji Wędkarstwa w miejscowościach Bogacko i Wronka w Gminie Giżycko”, dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego zapraszamy na festyn „Fest Ryba”. Odbędzie się on 19 września 2020 o godz. 13.00 w pobliżu domków wielorodzinnych w Bogacku, gdzie stanął drewniany obiekt wraz z infrastrukturą towarzyszącą, m.in. miejscem obsługi rowerzystów, oświetleniem oraz urządzeniami zabawowymi i do ćwiczeń.

Impreza kierowana jest do mieszkańców obszaru działania Lokalnej Grupy Rybackiej „Wielkie Jeziora Mazurskie”, a ma na celu promocję inwestycji, aktywnego trybu życia, wędkarstwa i walorów zdrowotnych spożywania ryb. W programie znajdą się m.in. występy zespołów i solistów z GOKiR Wilkasy i GOK Budry, koncerty grupy Jarzębiny i Załogi Dr. Bryga propagującego szanty i muzykę folkową. Swoje możliwości zaprezentują druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kamionkach i strongmani, którzy przygotowali też konkursy dla publiczności. Ciekawostką dla uczestników będzie szukanie skarbów wraz z członkami Mazurskiego Stowarzyszenia Poszukiwaczy Zabytków „Valkiria”. Przewidziano atrakcje dla dzieci, dmuchany plac zabaw oraz degustację ciast i potraw z ryb. Gorąco zapraszamy do Bogacka. 

Bogacko-Centrum-wedkarstwa

Picture 1 of 1

Dodaj do zakładek Link.