Zaproszenie do udziału w X Biegu Tygrysa

20 sierpnia br. w Orzyszu odbędzie się jubileuszowa, dziesiąta edycja jednego z najtrudniejszych biegów terenowych w Polsce – Bieg Tygrysa. Jest to jedyny taki bieg rozgrywany na Warmii i Mazurach, o głęboko militarnym charakterze.

Bieg Tygrysa jest jedną z największych imprez sportowych w Polsce adresowanych do miłośników sportów ekstremalnych. Bieg praktycznie w całości rozgrywany jest na niedostępnym na co dzień terenie poligonu Orzysz, a uczestnicy mają możliwość startu w jednej z trzech kategorii biegowych. Najbardziej wymagającą jest Duża Beczka – czyli 30-kilometrowy dystans z blisko setką przeszkód na trasie, pokonywany dodatkowo w butach i spodniach typu wojskowego.

Więcej informacji o X Biegu Tygrysa uzyskać można na:
www.biegtygrysa.orzysz.pl www.superczas.pl/biegtygrysa oraz  www.facebook.com/biegtygrysaorzysz

Załączniki

Dodaj do zakładek Link.