• Znajdujesz się tutaj:

„Moje boisko orlik – 2012” – Wielki sukces naszych drużyn piłkarskich.

„Moje boisko orlik – 2012” – Wielki sukces naszych drużyn piłkarskich.

   Po wygranych eliminacjach powiatowych , które odbyły się w październiku zarówno nasze młodsze dziewczęta (kategoria 2007 i młodsze} jak i starsze (kategoria 2005 i młodsze) awansowały do finałów wojewódzkich.

Oba finały zostały rozegrane w Starym Dłutowie. Zarówno starsze jak i młodsze dziewczęta broniły złotych medali w tych rozgrywkach z poprzedniego sezonu.

W finale młodszych dziewcząt 12.11.2019r udział wzięło 6 drużyn. Nasze piłkarki spisały się dzielnie i chociaż nie obroniły mistrzostwa województwa z poprzedniego sezonu to piąty rok z rzędu stanęły na podium zajmując 3 miejsce w województwie co jest przecież wielkim sukcesem.

Trzeba nadmienić, iż statuetkę za najlepszego strzelca otrzymała Ania Mrówka z naszej drużyny strzelając 4 bramki. Dziewczęta dostały puchar za 3 miejsce oraz brązowe medale

Tabela:

  1. SP Ostróda
  2. SP Korsze
  3. SP Miłki
  4. SP Mroczno
  5. SP Stare Dłutowo
  6. SP Biskupiec.

Skład drużyny: Katarzyna Skubisz, Milena Lisowska, Anna Szporko, Anna Mrówka, Klara Ozygała, Oliwia Kowalik, Martyna Więch, Ewelina Hamernik, Martyna Wójcik, Wiktoria Dziedzicka, Aleksandra Masiuk, Magdalena Majda.

Z kolei wśród starszych dziewcząt udział w zawodach 14.11.2019r wzięły 3 drużyny, z których nasze dziewczęta okazały się bezkonkurencyjne wygrywając oba mecze . W ten sposób obroniły zdobyte przed rokiem złoto.

Najlepszą zawodniczką turnieju została wybrana nasza kapitan Izabela Tarnacka zaś najlepszą strzelczynią turnieju została Weronika Kryba. Obie dziewczęta z naszej drużyny dostały statuetki i upominki.  Dziewczęta dostały puchar za 1 miejsce oraz złote medale.

Tabela:

  1. SP Miłki
  2. SP Stare Dłutowo
  3. SP Kurzętnik

Skład drużyny: Izabela Tarnacka, Weronika Kryba, Wiktoria Naszkiewicz, Katarzyna Hamernik, Katarzyna Skubisz, Milena Lisowska, Julia Wójcik, Martyna Więch, Patrycja Mrówka.

Załączniki

Dodaj do zakładek Link.