Sportowy sukces SP Miłki

Dnia 12 grudnia 2019 r. o godzinie 11-ej w sali nr 52 Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie odbyła się uroczystość podsumowującą współzawodnictwo sportowe szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych oraz klasyfikację gmin i powiatów za rok szkolny 2018/2019.

Ogromny sukces odniosła Szkoła Podstawowa w Miłkach, która jako jedna z nielicznych odebrała puchary za miejsca od I do X w każdej możliwej klasyfikacji. Łącznie zdobyliśmy aż 5 pucharów.

Wyniki:

IX Miejsce w Systemie Współzawodnictwa Sportowego Warmińsko-Mazurskiego SZS Igrzysk Dzieci w Kategorii Gmin  w Roku Szkolnym 2018/2019 (Klasy VI i młodsze)

IV Miejsce w Systemie Współzawodnictwa Sportowego Warmińsko-Mazurskiego SZS Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Kategorii Gmin  w Roku Szkolnym 2018/2019 (klasy VII i VIII)

VI Miejsce w Turniejach Wojewódzkich Warmińsko-Mazurskiego SZS Igrzysk Dzieci w Kategorii Moje Boisko Orlik 2012  w Roku Szkolnym 2018/2019 (Klasy VI i młodsze)

VI Miejsce w Turniejach Wojewódzkich Warmińsko-Mazurskiego SZS Igrzysk Młodzieży Szkolnej          w Kategorii Moje Boisko Orlik 2012  w Roku Szkolnym 2018/2019 (klasy VII i VIII)

Dzięki tym wynikom nasza Gmina zajęła zaszczytne VII miejsce w Kategorii Gmin za współzawodnictwo sportowe za rok 2018/2019.

Przypomnijmy sobie najważniejsze sukcesy szkoły za ostatni rok.

I Miejsce w Finale Wojewódzkim w Piłce Nożnej Dziewcząt “Moje boisko ORLIK -2012” rocznik 2003 -2005 – Miłki

I Miejsce w Finale Wojewódzkim w Piłce Nożnej Dziewcząt “Moje boisko ORLIK -2012” rocznik 2006 i młodsze – Kurzętnik

II Miejsce w Finale Wojewódzkim WM SZS Igrzysk Dzieci w  Piłce Nożnej Dziewcząt rocznik 2006 i młodsze – Miłki

III Miejsce w Finale Wojewódzkim WM SZS Igrzysk Młodzieży Szkolnej w  Piłce Nożnej Dziewcząt rocznik 2003-2005 – Łukta

II Miejsce w Finale Wojewódzkim WM SZS Igrzysk Młodzieży Szkolnej w  Piłce Nożnej Halowej Dziewcząt rocznik 2003-2005 – Biała Piska

V Miejsce w Finale Wojewódzkim WM SZS Igrzysk Dzieci w  Piłce Nożnej Halowej Dziewcząt rocznik 2006 i młodsze – Miłki

I Miejsce w Finale Wojewódzkim WM LZS w Piłce Nożnej Dziewcząt rocznik 2006 i młodsze – Wydminy

II miejsce Joanny Zalewskiej w biegu na 1000 m w Mistrzostwach Województwa W LA w Lubawie.

I Miejsce Joanny Zalewskiej w Pływaniu Stylem Klasycznym w Mistrzostwach Powiatu.

Na gali naszą Szkołę i Gminę reprezentowały uczennice Izabela Tarnacka i Katarzyna Skubisz oraz Zastępca Wójta Gminy Miłki p. Bogdan Żukowki i Wicedyrektor SP Miłki p. Piotr Łobodziński.

Za te wszystkie osiągnięcia serdecznie gratulujemy naszym obecnym uczniom i absolwentom.