1%….

„Można powiedzieć, że ze społecznego punktu widzenia możliwość przekazywania 1% podatku organizacjom OPP jest przejawem demokracji bezpośredniej. Dzięki niemu każdy polski podatnik może samodzielnie zadecydować, do kogo trafi część podatku dochodowego, który powinien zapłacić państwu. Jeśli nie zdecydujemy się na przekazanie 1% organizacji pożytku publicznego, podatek za dany rok trafi do „wspólnego worka”, którego przeznaczeniu decyduje rząd i sejm.”
– skorzystajmy z możliwości jakie daje nam ustawa o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie z 2003 r. i przekażmy swój 1 % na K.S.OLIMPIĘ Miłki.
W roku 2017 skorzystało z tej możliwości 8–(osiem) osób z Naszej Gminy- nie będę tego komentował, myślę, że przyszedł czas aby kibice i sympatycy OLIMPII, rozważyli tę prośbę i w obliczu znacznej poprawy wizerunku Klubu poprzez nową jakość gry Naszych piłkarzy i ringowców pomogli, przekazując 1%, zorganizować Galę Sportu Gminy Miłki.

——DZIĘKUJEMY——–

Marek Gil