Szanowni Mieszkańcy,

Dnia 28 lutego w Wilkasach podpisałam kolejną umowę z Marszałkiem Województwa Warmińsko-Mazurskiego Markiem Gustawem Brzezin na dofinansowanie modernizacji nawierzchni, terenów zielonych Centrum Wypoczynkowo-Edukacyjnego w Miłkach ( teren przed Ośrodkiem Zdrowia oraz w kierunku cmentarza). To już trzecia umowa naszej gminy na środki unijne z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich ( skorzystaliśmy z dofinansowania unijnego na modernizację dróg: Paprotki, Miechy- Czyprki, ul. Lipową w Miłkach oraz Wyszowate –Ogródki). Druga umowa dotyczy modernizacji nawierzchni przy Urzędzie Gminy.

W najbliższym czasie po przetargach przystąpimy do prac remontowych.

Jak żeście Państwo zauważyli trwają obecnie prace termomodernizacyjne przy budynku świetlicy w Rydzewie a w ramach tego samego projektu firma po zakończeniu prac w Rydzewie przystąpi do remontu budynku świetlicy w Marcinowej Woli. Na te działania pozyskaliśmy dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego oraz Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Wójt Gminy Miłki

Barbara Mazurczyk

Dodaj do zakładek Link.