Polska Smakuje

Strona internetowa www.polskasmakuje.pl i aplikacja mobilna Polska Smakuje gromadzą informacje o regionalnych producentach żywności i oferowanych przez nich produktach oraz miejscach sprzedaży. Podpowiadają konsumentom, jakie produkty spełniają najwyższe standardy jakości i gdzie mogą je kupić.

Promowanie polskiej żywności pod wspólną marką „Polska smakuje” ma na celu zwiększenie rozpoznawalności i zbudowanie silnej marki krajowych produktów żywnościowych w ramach spójnej i jednolitej strategii komunikacji. Głównym komunikatem „Polska smakuje” jest jasny i czytelny przekaz, że żywność wytwarzana w ramach systemów jakości żywności i posiadająca stosowne, uznawane przez MRiRW, certyfikaty spełnia najwyższe parametry jakościowe, sanitarne, a także smakowe.

Dzięki stronie internetowej i aplikacji mobilnej Polska Smakuje tworzymy platformę komunikacji pomiędzy polskimi producentami żywności wysokiej jakości a konsumentami, którzy taką żywność cenią i jej poszukują.

Jeśli produkujesz certyfikowaną żywność, oferujesz produkty wyróżnione konkretnymi oznaczeniami lub jesteś rolnikiem działającym w ramach rolniczego handlu detalicznego, nie może Cię zabraknąć w katalogu producentów na stronie www.polskasmakuje.pl i w aplikacji Polska Smakuje.

Producencie! Oznaczanie swoich wyrobów konkretnym znakiem jakości jest komunikatem skierowanym wprost do konsumenta. Jest potwierdzeniem najwyższej jakości oferowanych przez Ciebie produktów spożywczych i przynależności do grona najlepszych producentów żywności w kraju.

Zapraszamy do założenia konta dzięki któremu będziesz mógł bezpłatnie prezentować swoje produkty, a konsumenci łatwo znajdą
informacje o Twoich wyrobach.

Pamiętaj: im większa liczba producentów zarejestruje się w serwisie i aplikacji, tym więcej konsumentów będą przyciągać, a Polska Smakuje stanie się popularnym narzędziem wspierającym codzienne wybory zakupowe Polaków.

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz pomocy przy rejestracji, skontaktuj się z nami: polskasmakuje@kowr.gov.

Zespół Polska Smakuje

Załączniki

Dodaj do zakładek Link.