Szanowni mieszkańcy Gminy Miłki,

        Miło mi poinformować, że nasz wniosek w konkursie „Ja w internecie” został zaakceptowany. Otrzymaliśmy kwotę 100800,00 zł z przeznaczeniem na organizację szkoleń dla mieszkańców naszej gminy. Program ma za zadanie wyposażyć uczestników w wiedzę i umiejętności, które pozwolą na sprawne posługiwanie się internetem. Proponujemy Państwu bezpłatny udział w szkoleniach w n/w obszarach:

  1. Rodzic w sieci.
  2. Mój biznes w sieci.
  3. Tworzymy własną stronę internetową.
  4. Działam w sieciach społecznościowych.
  5. Moje finanse i transakcje w sieci.

       W ramach grantu zostanie zakupiony sprzęt komputerowy na potrzeby projektu, który po zakończeniu szkoleń zostanie przekazany szkołom. Szkolenia ruszają w miesiącu grudniu, a rekrutację rozpoczniemy w najbliższym czasie.

       Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy ukończyli 25 lat do udziału w wybranych szkoleniach.  Zapraszamy osoby pracujące i bezrobotne, osoby  niepełnosprawne.

Wkrótce otrzymacie Państwo szczegółowe informacje.

Dodaj do zakładek Link.