• Znajdujesz się tutaj:

MAZURY TO BIZNES | KONFERENCJA Gospodarczo-Inwestycyjna 27-28 listopada GIŻYCKO | Projekt UE „7CUDÓW MAZUR – PROMOCJA GOSPODARCZA”

Konferencja Gospodarczo – Inwestycyjna

„MAZURY TO BIZNES”

Temat przewodni:

Kraina Wielkich Jezior Mazurskich. Idealne miejsce do inwestowania

27 – 28 listopada 2018 roku w Giżycku

Hotel St. Bruno****, ul. św. Brunona 1

Miasto Giżycko i Stowarzyszenie Wielkie Jeziora Mazurskie 2020 zaprasza do udziału w kolejnej Konferencji Gospodarczo – Inwestycyjnej pod nazwą „Mazury to Biznes” realizowanej w ramach projektu „7 Cudów Mazur – promocja gospodarcza obszaru Wielkich Jezior Mazurskich”. Pierwsza z trzech dwudniowych konferencji odbyła się we wrześniu w Piszu, przed nami konferencja w Giżycku w terminie 27-28 listopada 2018 roku i trzecia, zaplanowana w czerwcu 2019 w Mrągowie.

Konferencja skierowana jest do przedsiębiorców z Krainy Wielkich Jezior Mazurskich, jak i pozostałych regionów, a także instytucji wspierających rozwój biznesu, pracowników naukowych i przedstawicieli instytucji rynku pracy, placówek oświatowych, organizacji studenckich, dziennikarzy branżowych krajowych i zagranicznych pism, blogerów zajmujących się tematyką gospodarczą i finansową. Do udziału w konferencji zapraszamy przedstawicieli władz lokalnych, regionalnych, krajowych i zagranicznych, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego objętych wsparciem w ramach projektu, tj. 11 gmin z Krainy Wielkich Jezior Mazurskich: miasto Giżycko, gmina Giżycko, Węgorzewo, Miłki, Orzysz, Pisz, Ruciane-Nida, Mikołajki, miasto Mrągowo, gmina Mrągowo oraz Ryn.

Szczegółowe informacje dotyczące projektu oraz korzyści wynikające z udziału w projekcie znajdziecie Państwo w tym artykule.

Głównym założeniem Konferencji jest przede wszystkim wzmocnienie wizerunku Krainy Wielkich Jezior Mazurskich jako miejsca atrakcyjnego dla biznesu Europy Środkowej, Północnej oraz Wschodniej, prezentacja ofert inwestycyjnych przedsiębiorców lokalnych oraz przedsiębiorców z innych regionów Polski oraz jednostek samorządu terytorialnego z Krainy Wielkich Jezior Mazurskich oraz budowanie sieci współpracy sektora lokalnego biznesu działającego na tym obszarze, a także współpracy przedsiębiorstw i samorządów.

Szczegółowe informacje organizacyjne, PROGRAM i formularz zgłoszenia na Konferencję dostępne są na stronie internetowej: www.mazury.to
Wszelkie pytania należy kierować na adres poczty elektronicznej: konferencja@mazury.to lub pod numer telefonu 570 999 765.

Udział w Konferencji jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Kontakt do organizatora:

Koordynator projektu – Stowarzyszenie Wielkie Jeziora Mazurskie 2020, ul. Kolejowa 6, 11-730 Mikołajki

Realizacja konferencji na zlecenie Stowarzyszenia WJM 2020 – Polski Instytut Rozwoju

Kontakt: Katarzyna Zarecka Specjalista ds. PR i marketingu, tel. 570 999 765
E-mail: konferencja@mazury.to
www: www.mazury.to

Projekt pn. “7 Cudów Mazur – promocja gospodarcza obszaru Wielkich Jezior Mazurskich” współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 w ramach Działania 1.4 Nowe Modele biznesowe i ekspansja,  Poddziałania 1.4.1 Promocja gospodarcza regionu”.

Informacje: Stowarzyszenie WJM 2020 / Biuro Promocji i Polityki Społecznej Urzędu Miejskiego w Giżycku, kierownik Biura Promocji i Polityki Społecznej UM Giżycko Małgorzata Kulas-Szyrmer malgorzata.kulas-szyrmer@gizycko.pl, tel. 87 7324 137, al. 1 Maja 14, 11-500 Giżycko (pokój nr 117 I piętro)

Artykuł MOJEGIZYCKO.pl http://mojegizycko.pl/mazury-to-biznes-konferencja-w-gizycku/

Szczegółowe informacje dotyczące projektu oraz korzyści wynikające z udziału w projekcie znajdziecie Państwo również w tym artykule.