Szanowni Państwo,

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej serdecznie zaprasza na pierwsze z serii szkoleń otwartych pt. „Skąd pozyskiwać środki na działalność NGO? Źródła finansowania organizacji pozarządowych”, które odbędzie się w dniach 26-27 kwietnia br. w Ełku.

Podczas szkolenia omówimy główne źródła finansowania działań w organizacjach pozarządowych, zapoznamy uczestników z dostępnymi formami wsparcia podmiotów ekonomii społecznej oraz wyjaśnimy różnicę między działalnością odpłatną i działalnością gospodarczą w PES.

Szkolenie kierujemy do wszystkich osób, w tym działaczy organizacji pozarządowych, które zastanawiają się nad własną działalnością w obszarze ekonomii społecznej. Zapraszamy również osoby bezrobotne i grupy nieformalne, które szukają swojej drogi zarobkowej, chciałyby rozpocząć działalność gospodarczą lub chcą się dowiedzieć więcej o ekonomii społecznej.

Więcej informacji odnośnie rekrutacji na szkolenie znajdziecie Państwo pod adresem: http://adelfi.pl/%E2%80%9Eskad-pozyskiwac-srodki-na-dzialalnosc-ngo-zrodla-finansowania-organizacji-pozarzadowych%E2%80%9D,2570.html

Załączniki

Dodaj do zakładek Link.